• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
        • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
        • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
          • Praca zdalna od 25 marca 2020r.

• 25.03.2020 07:55
          • Informacja dla Rodziców i Uczniów!

Kształcenie na odległość – nowe regulacje prawne

20 marca 2020r. zostało podpisane przez Ministra Edukacji Narodowej rozporządzenie wprowadzające obowiązek prowadzenia kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19. Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. Podstawowym narzędziem komunikacji nauczycieli z uczniami w Zespole Szkół w Grodzisku będzie poczta elektroniczna. Podczas diagnozy przeprowadzonej przez nauczycieli wychowawców okazało się, że większość rodziców/uczniów posiada aktualne adresy elektroniczne. Od 25 marca 2020r. obowiązywać będzie nowy rozkład, który uwzględnia m.in. równomierne obciążenie uczniów w poszczególnych dniach. Proszę, aby po przepracowaniu z rozkładem, pod koniec przyszłego tygodnia, zgłaszać telefonicznie lub drogą mailową swoje uwagi wychowawcom dotyczące trudności w realizacji zaplanowanych  działań.

Zajęcia zaplanowane w rozkładzie proszę traktować jako czas, w którym:

• Uczniowie realizują zadaną uprzednio partię materiału/zagadnienie.
            • Nauczyciel konsultuje się z uczniami za pośrednictwem poczty/telefonu/lub innych form komunikacji.
            • Nauczyciel zadaje uczniowi konkretne prace/zadania do wykonania.
            • Uczniowie mogą przesłać nauczycielowi w postaci załączników zadaną pracę, jeśli nauczyciel wskazał jakieś zadanie lub pracę do oceny.
            • Nauczyciel odsyła informację zwrotną uczniowi, ewentualnie ocenia ich pracę.

!!! Nauczyciel oraz Uczeń logują się na poczcie i są dostępni podczas lekcji wskazanych w rozkładzie!!!

Rozkład lekcji obowiazujacy od 25 marca 2020r. rozklad_25.03.2020.pdf