Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
          • Dzień Dziecka!

• Dzień Dziecka w naszej szkole, po długiej dwuletniej przerwie, będziemy obchodzić:

31 maja 2022r. - oddziały przedszkolne i klasy I - III SP,

2 czerwca 2022r. - klasy IV - VIII SP.

Obie imprezy poprowadzi firma animująca tego rodzaju uroczystości.

• Egzaminy ósmoklasisty 24 - 26 maja 2022r.

• Egzamin ósmoklasisty 24 – 26.05.2022r. (WTOREK-ŚRODA-CZWARTEK)

Wszyscy - dzieci z oddziałów 0 oraz uczniowie szkoły podstawowej z klas I – VII - mają dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

HARMONOGRAM DOWOŻENIA - Harmonogram_dowozenia_w_dniach_egzaminu_8_24-26.05.2022.pdf

24 maja 2022r. (wtorek) Egzamin z języka polskiego – 120 minut,

godz. 9.00 – 11.00 (upoważnieni wydłużony czas do 180 min.) – sala gimnastyczna

1. Uczniowie klas VIII przyjeżdżają wg zmienionego harmonogramu przyjazdów – dostępny na stronie szkoły oraz przy wyjściu.
              2. Obowiązuje zmiana obuwia!!!!!!
              3. Członkowie zespołu nadzorującego z przedstawicielem zdających (wyznaczonym przez przewodniczącego zespołu nadzorującego) o godz. 8.30 zgłaszają się do sekretariatu!!!!
              4. Uczniowie klas VIII wraz z wychowawcami stawiają się przed salą egzaminacyjną punktualnie o godz. 8.30!!!! w kolejności: a i b. Opiekę nad uczniami sprawują wychowawcy. Prosimy wychowawców o dopilnowanie punktualności wychowanków z uwagi na losowanie miejsc.
              5. Wejście na salę egzaminacyjną ok. 8.45
              6. Miejsca losuje członek zespołu nadzorującego wyznaczony przez przewodniczącego ZN.
              7. Naklejki na arkusze egzaminacyjne oraz wizytówki zostaną uczniom wydane przez przewodniczącego ZN podczas losowania miejsc przed wejściem do sali egzaminacyjnej.
              8. Uczniowie zwracają naklejki po egzaminie przewodniczącemu ZN w momencie wychodzenia z sali egzaminacyjnej. PZN przekazuje je dyrektorowi.
              9. Uczniowie przygotowują co najmniej 2 długopisy z czarnym wkładem.
              10. Wodę zapewnia szkoła – mała butelka, ustawiona na podłodze przy stoliku. Obiadu nie zapewniamy!
              11. Okrycia wierzchnie i buty uczniowie pozostawiają w szatniach, urządzenia telekomunikacyjne przekazują do pudełek przygotowanych przez n-li.
              12. Toalety przy sali gimnastycznej. Odjazdy wg harmonogramu.

25 maja 2022r. (środa) Egzamin z matematyki – 100 minut

godz. 9.00 – 10.40 (upoważnieni wydłużony czas do 150 min.) – sala gimnastyczna

5. Wejście na salę egzaminacyjną ok. 8.45
              9. Uczniowie przygotowują co najmniej 2 długopisy z czarnym wkładem oraz linijkę.
              11. Odjazdy wg harmonogramu.
              12. Toalety przy sali gimnastycznej.
              13. Okrycia wierzchnie i buty uczniowie pozostawiają w szatniach, urządzenia telekomunikacyjne przekazują do pudełek przygotowanych przez n-li.

26 maja 2022r. (czwartek) Egzamin z języka obcego nowożytnego

godz. 9.00 – 10.30 (upoważnieni wydłużony czas do 135 min.) – II PIĘTRO

2. Obowiązuje zmiana obuwia!!!!!!
              4. Uczniowie klas VIII wraz z wychowawcami stawiają się na II piętrze - sale egzaminacyjne: 27, 32, 33, 36 i 26 - punktualnie o godz. 8.30!!!! w kolejności zgodnie z listami (drzwi do sal). Opiekę nad uczniami sprawują wychowawcy. Prosimy wychowawców o dopilnowanie punktualności wychowanków z uwagi na losowanie miejsc.
              5. Wejście do sal egzaminacyjnych ok. 8.45
              8. Uczniowie przygotowują co najmniej 2 długopisy z czarnym wkładem.
              9. Wodę zapewnia szkoła – mała butelka, ustawiona na podłodze przy stoliku. Obiadu nie zapewniamy!
              10. Odjazdy wg harmonogramu.
              11. Toalety na II piętrze.
              12. Okrycia wierzchnie i buty uczniowie pozostawiają w szatniach, urządzenia telekomunikacyjne przekazują do pudełek przygotowanych przez n-li.

ZAKAZ PRZYNOSZENIA I UŻYWANIA URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH,

DOTYCZY TO RÓWNIEŻ CZŁONKÓW ZESPÓŁÓW NADZORUJĄCYCH!!!