Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
          • Pierwszy Dzień Wiosny!

• Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole został zorganizowany w następującym porządku:

Oddziały przedszkolne 5 i 6-latków oraz klasy I - III spędzą ten dzień w Ziołowym Zakątku w Korycinach.

Uczniowie klas IV - VIII:

- 4 i 5-lekcyjna zawody rekreacyjne "Ninja Warrior" dla klas IV - V,

- 4 i 5-lekcyjna projekcja filmu dla klas VI - VIII na II piętrze,

- 6 i 7-lekcyjna zawody rekreacyjne "Ninja Warrior" dla klas VI - VIII,

- 6 i 7-lekcyjna projekcja filmu dla klas IV - V na II piętrze.

Rada Rodziców przygotowuje słodkie przekąski.

Udanej zabawy!

• „AKADEMIA RODZICA” warsztaty dla Rodziców

• Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Siemiatyczach w ramach „Programu profilaktycznego w zakresie promowania i wdrożenia prawidłowych metod wychowawczych w stosunku do dzieci w rodzinach zagrożonych przemocą w rodzinie w Powiecie Siemiatyckim na lata 2021-2024” serdecznie zaprasza wszystkich chętnych rodziców do udziału w cyklu 5 bezpłatnych spotkań w ramach warsztatów „AKADEMIA RODZICA” mających na celu podniesienie umiejętności rodzicielskich.

Informujemy, iż liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkich informacji o warsztatach udziela: Ewa Abramowicz- Peretko- st. specjalista pracy z rodziną pod nr tel. 517 215 760.

Czytaj więcej: https://pcprsiemiatycze.pl/n,akademia-rodzica-2024r