Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
          • Dzień Dziecka - 29.05.2024r. (środa)

• Organizacja Dnia Dziecka w dniu 29 maja 2024r. (środa)

Harmonogram dnia

Przywozy i odwozy:

Przywozy wg harmonogramu o godzinę później! Autobusy przywiozą dzieci na boisko gminne, gdzie odbędzie się impreza.

Wszyscy nauczyciele w tym dniu pracują od 8.00 do 13.00.

Odjazdy z boiska gminnego na 4 autobusy o godz. 13.00. Harmonogram będzie dostępny z wyprzedzeniem.

Posiłki:

Śniadania nie będzie.

Obiad dla wszystkich od godz. 10.30 – kiełbaska z grilla, pieczywo, napoje.

Zakaz wychodzenia poza obręb boiska.

Przedszkole:

Śniadanie 8.30 w przedszkolu. O godz. 9.30 podjedzie autobus szkolny i zabierze dzieci na boisko gminne. Autobus odwiezie dzieci do przedszkola na obiad o godz. 12.00. Leżakowanie. Podwieczorek.

Atrakcje:

zamek dmuchany smok 5x8x5,5 .

zamek dmuchany księżniczki 5x7x3

zamek dmuchany słoneczko 7x8x5

ścianka wspinaczkowa 3x5x5x8

kula bumper ball 4 szt .

stanowisko konstrukcyjne cegły

stanowisko konstrukcyjne wafle XXL

namiot pneumatyczny 6x6 ze strefą wypoczynku dla rodziców, wychowawców: stół z serwisem kawowym, leżaki, flagi (kubeczki jednorazowe, cukier mleko, mieszadełka)

kształtki rehabilitacyjne: most

nagłośnienie

agregat prądotwórczy

Plan dnia:

9.00 pokaz baniek mydlanych

9.10 wizyta żywych maskotek

9.30 - 11.00 lody tajskie

10-12 gry zabawy animacje tańce intergracyjne, zawody sumo, maszermaty, rozgrywki sportowe

10-12 fotobudka

12 - 13 wata cukrowa popcorn, granita

• Egzamin 8-klasisty!

• W dniach 14 - 16 maja 2024r. (wtorek - czwartek) odbędzie się egzamin klas ósmych.

W tych dniach uczniowie z klas I - VII oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych 5 i 6-latków mają dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Harmonogram dowozu:

Harmonogram_dowozenia_14-16.05.2024.pdf

Szczegóły organizacyjne:

Egzamin ósmoklasisty 14 – 16.05.2024r. (WTOREK-ŚRODA-CZWARTEK)

Wszyscy - dzieci z oddziałów 0 oraz uczniowie szkoły podstawowej z klas I – VII - mają dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

14 maja 2024r. (wtorek) Egzamin z języka polskiego – 120 minut,

godz. 9.00 – 11.00 (upoważnieni - wydłużony czas do 180 min.) – sala gimnastyczna

1. Uczniowie klasy VIII przyjeżdżają wg zmienionego harmonogramu przyjazdów – dostępny na stronie szkoły oraz przy wyjściu.
              2. Obowiązuje strój galowy i zmiana obuwia!!!!!!
              3. Członkowie zespołu nadzorującego z przedstawicielem zdających (wyznaczonym przez przewodniczącego zespołu nadzorującego) o godz. 8.30 zgłaszają się do sekretariatu!!!!
              4. Uczniowie klasy VIII wraz z wychowawcą stawiają się przed salą egzaminacyjną punktualnie o godz. 8.30!!!! Opiekę nad uczniami sprawuje wychowawca. Prosimy wychowawcę o dopilnowanie punktualności wychowanków z uwagi na losowanie miejsc.
              5. Wejście na salę egzaminacyjną ok. 8.45.
              6. Miejsca losuje członek zespołu nadzorującego wyznaczony przez przewodniczącego ZN.
              7. Naklejki na arkusze egzaminacyjne oraz wizytówki zostaną uczniom wydane przez przewodniczącego ZN podczas losowania miejsc przed wejściem do sali egzaminacyjnej.
              8. Uczniowie zwracają naklejki po egzaminie przewodniczącemu ZN w momencie wychodzenia z sali egzaminacyjnej. PZN przekazuje je dyrektorowi.
              9. Uczniowie przygotowują co najmniej 2 długopisy z czarnym wkładem.
              10. Wodę zapewnia szkoła – mała butelka, ustawiona na podłodze przy stoliku. Obiadu nie zapewniamy!
              11. Okrycia wierzchnie i buty uczniowie pozostawiają w szatniach, urządzenia telekomunikacyjne przekazują do pudełek przygotowanych przez n-li.
              12. Toalety przy sali gimnastycznej. Odjazdy wg harmonogramu.

15 maja 2024r. (środa) Egzamin z matematyki – 100 minut

godz. 9.00 – 10.40 (upoważnieni - wydłużony czas do 150 min.) – sala gimnastyczna

2. Obowiązuje strój galowy i zmiana obuwia!!!!!!
              4. Uczniowie klasy VIII wraz z wychowawcą stawiają się przed salą egzaminacyjną punktualnie o godz. 8.30!!! Opiekę nad uczniami sprawuje wychowawca. Prosimy wychowawcę o dopilnowanie punktualności wychowanków z uwagi na losowanie miejsc.
              5. Wejście na salę egzaminacyjną ok. 8.45.
              9. Uczniowie przygotowują co najmniej 2 długopisy z czarnym wkładem oraz linijkę.
              11. Odjazdy wg harmonogramu.
              12. Toalety przy sali gimnastycznej.
              13. Okrycia wierzchnie i buty uczniowie pozostawiają w szatniach, urządzenia telekomunikacyjne przekazują do pudełek przygotowanych przez n-li.

16 maja 2024r. (czwartek) Egzamin z języka obcego nowożytnego

godz. 9.00 – 10.30 (upoważnieni - wydłużony czas do 135 min.) – II PIĘTRO

2. Obowiązuje strój galowy i zmiana obuwia!!!!!!
              4. Uczniowie klasy VIII wraz z wychowawcą stawiają się na II piętrze - sale egzaminacyjne: 27 (sala nr 2), 32 (sala nr 3), i 26 (sala nr 3) - punktualnie o godz. 8.30!!!! w kolejności zgodnie z listami (drzwi do sal). Opiekę nad uczniami sprawuje wychowawca. Prosimy wychowawcę o dopilnowanie punktualności wychowanków z uwagi na losowanie miejsc.
              5. Wejście do sal egzaminacyjnych ok. 8.45.
              8. Uczniowie przygotowują co najmniej 2 długopisy z czarnym wkładem.
              9. Wodę zapewnia szkoła – mała butelka, ustawiona na podłodze przy stoliku. Obiadu nie zapewniamy!
              10. Odjazdy wg harmonogramu.
              11. Toalety na II piętrze.
              12. Okrycia wierzchnie i buty uczniowie pozostawiają w szatniach, urządzenia telekomunikacyjne przekazują do pudełek przygotowanych przez n-li.

ZAKAZ PRZYNOSZENIA I UŻYWANIA URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH !!!